Pişir TV - Yemek Tarifi Videoları

Soslu Tavuklu Makarna Tarifi

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL

Kategori: Makarna Tarifleri Pilav ve Makarna
272 İzlenme

AçıklamaŞu dünyada insanoğluna en faydası dokunmuş, en vefakar yiyecek ne diye sorsanız düşünmeden makarna derim. Kıyamet kopsa, zombi istilası olsa, savaş çıksa ilk koşup arayacağınız yiyeceğin makarna olmasının bunda büyük etkisi olduğunu da unutmamak gerek. Lakin kuru kuruya makarna anca az önce belirttiğim durumlarda gider, yoksa makarnayı makarna yapan sosudur.

Gelin görün ki durum böyleyken video tariflerimize dönüp baktığımızda önemli bir şeyi atladığımızı gördük. Makarna ve sos... Sonrasını tahmin edebileceğiniz gibi kolları sıvadık ve bize yakışır, damağınıza halay çektirecek bir video hazırladık: Soslu Tavuklu Makarna. Özel sosu ve tavuğun olaya mükemmel bir şekilde uyuşması bu makarnayı daha önce yaptığınız tüm makarnalardan ayıracak. Güvenin bize :)
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren...

Yemek, sevgilisini mutlu etmek için İtalyan mutfağını öğrenenin de, işi gücü bırakıp güneyde şarap üretmeyi, en olmadı Cihangir'de pilavcı açmayı hayal edenin de, övünerek anlatabildiği tek mutfak becerisi menemen olanın da, yurt dışına her çıkışında yemek yiyeceği yerlere göre otelini seçenin de, o gün yediği dev bir sufle için bütün hafta boyunca yediklerine dikkat etme zorunluluğu hissedenin de, yemeğin tadına bakmadan tuz atanın da, Instagram'a fotoğraf atabilmek için yemeğini soğutmayı göze alanın da sitesi.

Sadece karnını doyurmak isteyenler için değil, bir hazzın peşinde koşanlar için.

loading...

Yorum Yazın